גלגלי שיניים - פלסטיק - איפה קונים?

הפורום הראשי, אתר הרובוטיקה הישראלי

המנהלים: אסף פוניס, גיא יונה

גלגלי שיניים - פלסטיק - איפה קונים?

הודעהעל ידי Guyd » ו' ינואר 20, 2012 8:42 pm

שלום

כבר שנתיים שפרוייקט שעבדתי עליו תופס אבק בארון בגלל שלא הצלחתי למצוא גלגלי שיניים... החלטתי שהגיע הזמן לחפש שוב ולסיים עם זה.

הגלגלים שאני צריך ישמשו להנעה בין הציר ראשי לחלקים במכונה.

גלגלי שיניים מפלסטיק,
קוטר של 4-8 ס"מ,
שהעובי שלהם לא יהיה פחות מ8 מ"מ (אפשר גם 5 מ"מ , אם ממש אי אפשר למצוא)

תודה לכל העוזרים!
Guyd
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעהעל ידי 4Project » ו' ינואר 20, 2012 10:54 pm

שלום,

אני גם חיפשתי פעם לרעיון של פרוייקט שהיה לי והגעתי לחנות מאד מעניינת בחו"ל:
http://www.smallparts.com/

מוצרים שאני הסתכלתי עליהם היו די יקרים וכנראה באיכות טובה מאד, כנראה טובה מידי לפרוייקט חובבים, אבל כנראה שתוכל למצוא שם את גלגלי השיניים שאתה צריך.

אולי גם ב-eBay תמצא משהו.

לי יש מנועים עם תמסורת בעזרת גלגלי שיניים, אבל הם דקים, 2-3 מילימטר.

בהצלחה,
אלכס
www.4project.co.il
כל הרכיבים לפרוייקט שלכם
4Project
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Mishka » ש' ינואר 21, 2012 12:33 am

בגדול, הכי קל לפרק גלגלי שיניים ממדפסות ישנות, שעונים, צעצועים וכו'
אבל כאשר צריכים גלגל שיניים ספציפי, מאוד כשה למצא אחד, עדיין לא מצאתי פתרון פרט ללייצר אחד.

ואם כבר גלגלי שיניים, סליחה שאני נדחף, גם אני מחפש מאיפה להסיג/לייצר גלגלי שיניים משופעים ממש ממש קטנים, קוטר חיצוני כ5ממ, נכון לכרגע ממה שמצאתי, לייצר בעצמי(יציקה) יהיה הכי פשוט, לא נראה לי שמפעל יסקים לייצר לי 5 גלגלי שיניים במחיר הגון

מיכאל
סמל אישי של המשתמש
Mishka
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי 4Project » ש' ינואר 21, 2012 9:35 am

לגבי יצור,

תבדוק אם מכונות ה-reprap למיניהם יכולים לייצר משהו מספיק איכותי.
לזה הם נועדו, לייצר דברים בכמויות קטנות.

אם האיכות לא טובה, אולי אפשר לעבד אותם ידנית אחרי זה.

יש אנשים בארץ עם מכונות כאלה.
www.4project.co.il
כל הרכיבים לפרוייקט שלכם
4Project
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Guyd » א' ינואר 22, 2012 3:30 am

וואו... אם אני אקנה מהאתר את הגלגלי שיניים שאני צריך, העלות תיהיה יותר ממה שהושקע עד עכשיו.

לגבי הדפסה, חשבתי על זה, מצאתי מישהו עם מכונה, אבל היו הרבה בעיות בדרך .

כנראה שאני אנסר אותם מעץ + שכבת לכה... לפרוייקט שאני עובד עליו זה יספיק אני חושב. אם לא אז נצטרך לחשוב על פתרון אחר.

תודה :wink:
Guyd
משתמש חדש
משתמש חדש

Re: גלגלי שיניים - פלסטיק - איפה קונים?

הודעהעל ידי ron4545 » ד' יולי 17, 2013 12:28 pm

אם הייתם שואלים אותי , בתור אחד שמתעסק כל היום עם שיניים אמיתיות ולא מפלסטיק, ניתן להשיג היום הכל באינטרנט.
גם אם מדובר בתחום של צילום שיניים פנורמי או שתחפשו פשוט באתרים כמו יד שתיים.
ron4545
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעהעל ידי elitkh » ה' יולי 18, 2013 2:16 pm

גלגלי שיניים בגדלים מעל 10מ"מ אפשר למצוא בחנויות לחלקי מכונות כמו GG או אביזרי הנעה או חמלני.
elitkh
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי עמית פריגוז'ין » ה' יולי 18, 2013 5:03 pm

הגבת לפוסט שפעם אחרונה שדיברו בו היה לפני שנה וחצי.... סתם חבל על האנרגיה של להקליד ולענות לספאמים...

יום טוב,
עמית פריגוז'ין
סמל אישי של המשתמש
עמית פריגוז'ין
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי xalmek » ש' נובמבר 18, 2023 5:56 am

xalmek
רובוטריק
רובוטריק

הודעהעל ידי xalmek » ש' פברואר 03, 2024 9:36 am

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
xalmek
רובוטריק
רובוטריק

הודעהעל ידי xalmek » א' מרץ 03, 2024 3:01 am

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
xalmek
רובוטריק
רובוטריק

הודעהעל ידי xalmek » ו' מאי 03, 2024 6:33 am

xalmek
רובוטריק
רובוטריק

חזור אל פורום הרובוטיקה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 3 אורחים