החתימה המדליקה של מנדלוביץ

הפורום הראשי, אתר הרובוטיקה הישראלי

המנהלים: אסף פוניס, גיא יונה

החתימה המדליקה של מנדלוביץ

הודעהעל ידי צדוק » ה' מאי 22, 2003 7:24 pm

ראיתם את החתימה החדשה של מנדולוביץ

טוב אם פספסתם

צדוק , צדוק, צדוק יה-יההההה אייייאיייייה וווווההה אוווההה
טכנאי זה לא בושה....
וווואאאאהההה אוווה אווה ווווואהההה אווו אווההה עכשיו היא מחכה.... (נו כמו באתניקס!)
מווווווווווווווווו. שחר שחר שחר שחר שחר שחר שחר שחר שחר שחר שחר ופוניס פוניס !

מדליק המנדלוביץ
צדוק
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי השחר העולה » ה' מאי 22, 2003 8:27 pm

אין צדוק אני מת עליך MWAAAAAAAAAAAAAA
וזה כבר לא חדש....
שחר
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי צדוק » ה' מאי 22, 2003 9:27 pm

מנדלוביץ תחליף את החתימה לזה

אין צדוק אני מת עליך MWAAAAAAAAAAAAAA
וזה כבר לא חדש....
שחר
צדוק
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי דרדס כתום » ו' מאי 23, 2003 12:48 pm

לי יש הצעה!
איך זה:
וואי, צדוק!
תרגש אותי! תחדש לי!
תקרר אותי!
:lol: :lol:
אני לא רציונלית, אני צודקת
סמל אישי של המשתמש
דרדס כתום
משתמש ותיק
משתמש ותיק

תגובה להצעה לקרור

הודעהעל ידי צדוק » ש' מאי 24, 2003 11:12 am

אם יש ברשותך מסמכים המאשרים iQ מעל 100
אשקול את בקשתך לאחר שתפני לתיבת ההודעות הפרטיות שלי

בקשה ללא אישור IQ מעל 100 ותמונה לא תזכה לטיפול
צדוק
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי דרדס כתום » ש' מאי 24, 2003 7:54 pm

מה לגבי תמונה ושסק?
יש לי שסק!
יש לי הרבה שסקים!
שסק זה טעים....
מכיוון שאי אפשר לשלוח לתיבת ההודעות הפרטיות שלך שסק, תצטרך לקנות את זה לבד...
אבל אל תדאג - בתור אדם בן 800 שהספיק להגיע למעמד הכביר של טכנאי מקררים, אני בטוחה שה IQ שלך בהחלט יספיק... :lol: :lol:
יש לי אמונה גמורה בך... 8)
סמל אישי של המשתמש
דרדס כתום
משתמש ותיק
משתמש ותיק

IQ 0

הודעהעל ידי צדוק » ש' מאי 24, 2003 9:22 pm

צדוק!
תרגש אותי! תחדש לי!
תקרר אותי!

איזה שסק בראש שלך
צדוק
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי השחר העולה » א' מאי 25, 2003 1:00 am

שסק. שסק. ועוד קצת שסק.
אולי תקנה כבר איזה חוש הומור?! משהו כזה דומה? משהו בכלל? אתה יותר ציני מהחתולה של השכנה התאילנדית שלי. ולחתולה הזאת יש סיבה להיות צינית.
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי shtroodel » א' מאי 25, 2003 1:04 am

שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק -מנגו!
Ein Volk, Ein Reich, Ein Frrrrr!
סמל אישי של המשתמש
shtroodel
משתמש בכיר
משתמש בכיר

הודעהעל ידי דרדס כתום » ב' מאי 26, 2003 12:26 pm

שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק שסק -מנגו!

מילים כדרורבנות.....
פיסטוק!
סמל אישי של המשתמש
דרדס כתום
משתמש ותיק
משתמש ותיק

עידכון החתימה החדשה של מנדלוביץ הגדול

הודעהעל ידי צדוק » ה' מאי 29, 2003 10:12 pm

_
עידכון החתימה החדשה של מנדלוביץ

משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי דרדס כתום » ה' מאי 29, 2003 10:29 pm

צדוק דארלינג - תן לנו את הקרדיט המועט שאנחנו כן יודעים לקרוא....
לאור העובדה שזה פורום כתוב, הדרך היחידה לתקשר אחד עם השני זה דרך כתיבה וקריאה...
כנראה לא הבנת את הפרט הבסיסי והיות ואתה טורח להזכיר לכולנו באופן סיסטמטי מה כל אחד כתב. אני בטוחה שזה נעשה מאהבת האדם והתחשבות הומנית בכל אדם ואדם...
אבל ראבאק, בשם אלוהים ולמען השם (טפו טפו טפו) - אתה יכול בבקשה להפסיק. באמת.
and may the shesek be with you
or at least some place near...
סמל אישי של המשתמש
דרדס כתום
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי צדוק » ד' יוני 04, 2003 9:57 pm

Gespacho!
צדוק
משתמש ותיק
משתמש ותיק

Re: החתימה המדליקה של מנדלוביץ

הודעהעל ידי xalmek » ש' נובמבר 18, 2023 2:48 pm

xalmek
רובוטריק
רובוטריק

Re: החתימה המדליקה של מנדלוביץ

הודעהעל ידי xalmek » א' דצמבר 03, 2023 1:49 pm

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
xalmek
רובוטריק
רובוטריק

הבא

חזור אל פורום הרובוטיקה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 14 אורחים