אם משהו יוכל לעזור בבקשה אני צריך הרבה חומר על חיישנים בעברי

הפורום הראשי, אתר הרובוטיקה הישראלי

המנהלים: אסף פוניס, גיא יונה

אם משהו יוכל לעזור בבקשה אני צריך הרבה חומר על חיישנים בעברי

הודעהעל ידי maor_058 » ה' יוני 19, 2003 2:02 pm

ת תודה זה ממש חשוב יש לי להגיש עבודה עד 7.7 טוב אז החיישנים זה
UV
חיישן PYRO(חיישן להבה)
חיישני מרחק
maor_058
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעהעל ידי shtroodel » ה' יוני 19, 2003 4:22 pm

יש לי עוד כמה ימים מבחן בגרות ממש לא נוח בספרות פשוט חשבתי אולי אם תוכל לעשות אותו בשבילי זה יהיה ממש נוח תודה
Ein Volk, Ein Reich, Ein Frrrrr!
סמל אישי של המשתמש
shtroodel
משתמש בכיר
משתמש בכיר

אם כבר...

הודעהעל ידי TheElectricTowel » ה' יוני 19, 2003 6:55 pm

אז חבל שלא פתרת לי בשבילי את המבחן בשיטות 2, היה שם לפתור משוואה דיפרנציאלית על חצי כדור עם פולינומי לג'נדר ובסל.
אולי מישהו רוצה לעשות בשבילי את קוונטים 1?
תודה
סמל אישי של המשתמש
TheElectricTowel
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי השחר העולה » ה' יוני 19, 2003 7:10 pm

איתי, למה פרו' ברגמן לא עשה לך את המבחן בשיטות? וקוונטים אחד אתה יודע מי מלמד? נכון ברגמן! אותי! אני לא לומד עם איכקוראים אותו - אני לומד את זה עם ברגמן!
טוב נו לפחות בקרה היה כיף... וארוך - 4 וחצי שעות... בההה
שחר
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

מה ברגמן בראש שלך?

הודעהעל ידי TheElectricTowel » ו' יוני 20, 2003 6:48 pm

ברגמן הוא תמצית הרוע. אני עשיתי את שיטות 2 עם אנדלמן, כוחות האור מה שנקרא.
קוונטים 1 עם פרולוב
קוונטים 2 הו knows.

איתי
סמל אישי של המשתמש
TheElectricTowel
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי השחר העולה » ו' יוני 20, 2003 7:00 pm

כן קוונטים 2 אם אתה עושה סמסטר א' אתה מקבל בתור מתרגל ברגמן קטן בשם חי.... איכשהו עשיתי את הבלתי אפשרי וקבלתי 90 אצלו במעבדה..... במבחן. בוא נגיד שהוא המתלמד של ברגמן...
ש
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

תודה באמת על העזרה

הודעהעל ידי maor_058 » ש' יוני 21, 2003 5:19 pm

:(
maor_058
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעהעל ידי shtroodel » ש' יוני 21, 2003 5:30 pm

אתה ממש משהו...

אתה ממש לא הראשון ואני מאמין שאתה לא האחרון (אני מקווה שאני טועה) שמעלה בקשה באותו סגנון.
לכולם ענינו פחות או יותר באותה צורה- שאלות סבבה, אבל אל תצפה שמישהו יעשה בשבילך את העבודה...

במיוחד בנושאים כמו שאתה ביקשת שיש לגביהם חומר כמו זבל- רק להקליד את הדגם של החיישן בגוגל או יאהו...

אתה יכול להיות בטוח שגם אם הייתי מעלה את העבודה שלי לרשת זה יהיה לא לפני השמיני ביולי.

הרעיון הוא שתלמד רובוטיקה, פרזיטים גם ככה יש יותר מדי.
Ein Volk, Ein Reich, Ein Frrrrr!
סמל אישי של המשתמש
shtroodel
משתמש בכיר
משתמש בכיר

Re: אם משהו יוכל לעזור בבקשה אני צריך הרבה חומר על חיישנים ב

הודעהעל ידי xalmek » ש' נובמבר 18, 2023 3:34 pm

xalmek
רובוטריק
רובוטריק

הודעהעל ידי xalmek » א' דצמבר 03, 2023 2:37 pm

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
xalmek
רובוטריק
רובוטריק

הודעהעל ידי xalmek » ש' פברואר 03, 2024 7:39 pm

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
xalmek
רובוטריק
רובוטריק

הודעהעל ידי xalmek » א' מרץ 03, 2024 1:27 pm

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
xalmek
רובוטריק
רובוטריק

הודעהעל ידי xalmek » ו' מאי 03, 2024 9:06 pm

xalmek
רובוטריק
רובוטריק

חזור אל פורום הרובוטיקה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 18 אורחים