למי שיש זמן לבדוק את התוכנה הזאת

הפורום הראשי, אתר הרובוטיקה הישראלי

המנהלים: אסף פוניס, גיא יונה

למי שיש זמן לבדוק את התוכנה הזאת

הודעהעל ידי Nitzan » ה' יולי 17, 2003 3:52 pm

התוכנה אמורה לדמות כתיבה באסמבלי לשליטה על רובוטים (Advanced T-Robots ) הם טוענים שהכתיבה היא בשפה שדומה לאסמבלר השאלה שלי היא כמה באמת דומה והאם יש מה ללמוד מימנה...

][url]
http://www.gl.umbc.edu/~etoton1/atrobot ... atr210.zip
[/url]

יום טוב...
Nitzan
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעהעל ידי holopoint » ה' יולי 17, 2003 5:49 pm

למה לכתוב באסמבלר ?
לא חבל על הזמן שלכם ? זוועה.
אסמלר מתאים רק לקטעי קוד חשובים או שדורשים
שליטה מיוחדת. כל שאר 99% - C או אפילו BASIC
holopoint
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי השחר העולה » ה' יולי 17, 2003 8:31 pm

אתה טועה. אני אניח , ויכול להיות שאני טועה, שאתה מהאנשים שתכנתו ב PC לפני.
ובכן - מיקרוקונטרולר זה לא מיקרופרוססור!!!
שאני אפנה ואראה שוב ל PDF שהוצא ע"י מוטורולה שמראה שPID שאמור להתרחש כל 8 מילי שניות, הרוטינה שלו לוקחת 6 מילי שניות אם נכתב ב C לעומת 700 מיקרו שניות של תוכנה שנכתבה באסמבלי?? יעילות גבוהה ב 100 אחוז!
כתבתי ב C וכתבתי באסמבלי . יש סיבה שלכל מיקרוקונטרולר יש אסמבלי משלו. יש סיבה למה המהנדס הראשי במוטורולה לא מוכן לכתוב ב C שהוא מתכנת מיקרוקונטרלורים.

אני תכנתתי רובוט שלם , ניתוח תמונה, PID הכל באסמבלי.
אם תשאל אותי - BASIC הכי גרוע . או שהולכים כבר ישר על C או רק אסמבלי.
וכנראה אתה ממש לא מכיר ASSEMBLY של מוטורולה... שונה בתכלית מאינטל (שהוא ה"מזוייע") ואישית אני מעדיף אסמבלי....
שחר
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי holopoint » א' יולי 20, 2003 9:54 am

ידעתי שהתגובה של "100% יותר יעיל" תגיע.
טענתי היא זאת:
ב 95% מהמקרים אפשר לשלם ב50% פחת ביעילות בתמורה לקיצור של 80% בזמן הפיתוח.
או במילים אחרות - רוב הזמן אין צורך בקוד סופר יעיל.
ב 5% שיש צורך, כאן אסמבלר אכן חיוני.
holopoint
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי השחר העולה » א' יולי 20, 2003 9:57 am

אולי... וזה גם ענין של טעם. אני אישית אוהב אסמבלי. ואתה לא מכיר אסמבלי של מוטורולה, אני מניח שאתה רק מכיר את של אינטל....
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי השחר העולה » א' יולי 20, 2003 1:56 pm

אה כן ויש משהו -
אני יודע מנסיון -
לשנות ביט אחד (לא בייט, רק ביט 1) ב C זה יותר קוד (יותר אותיות... סינטקס יותר מטופש) מלשנות באסמבלי (לפחות ב HC12)
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי holopoint » א' יולי 20, 2003 5:25 pm

טוב, תרגע
תשתה משהו
holopoint
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי אינגר » א' יולי 20, 2003 8:30 pm

holopoint כתב:טוב, תרגע
תשתה משהו

אתה לא מבין.. הוא שתה.. יותר מדיי...
!Hiroshima - 45, Chernobyl - 86, Windows - 95

העבודה על קרעפלך:
http://www.iarc.org/~4x4pf/Kreplach_Work.pdf
סמל אישי של המשתמש
אינגר
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי השחר העולה » א' יולי 20, 2003 10:21 pm

די אתה סתם אומר....
וחוץ מזה אתה יודע שאני ככה טבעי
HOLOPOINT - אני מכבד את הדעה שלך, כל אחד עם מה שהכי נוח לו. ככה גם זה יותר יעיל, ואם נוח לך יותר ב C, מה טוב.
אבל.... (ויש אבל) זה לא רק שאלה של נוחות......
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

חברה, אתם עונים על השאלה הלא נכונה....

הודעהעל ידי Nitzan » ב' יולי 21, 2003 7:29 am

לא שאלתי מה טוב יותר C או אסמבלר (את זה הבנתי כבר) שאלתי.... (תיקראו למעלה)....
"אנחנו שומרים על הדברים שאנו אוהבים,
אנחנו אוהבים את הדברים שאנו מבינים,
אנחנו מבינים את מה שהם לימדו אותנו..."
קארל ינג
Nitzan
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעהעל ידי השחר העולה » ב' יולי 21, 2003 8:37 am

נקודה טובה :P
אני אסתכל על הקוד עכשיו
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי השחר העולה » ב' יולי 21, 2003 8:49 am

זה בהחלט אסמבלי.......
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

...

הודעהעל ידי Daniel-Orion » ב' יולי 21, 2003 8:35 pm

תוכנה ממש חמודה.
Don't let school interfere with your education
סמל אישי של המשתמש
Daniel-Orion
משתמש ותיק
משתמש ותיק

Re: למי שיש זמן לבדוק את התוכנה הזאת

הודעהעל ידי xalmek » ש' נובמבר 18, 2023 4:41 pm

xalmek
רובוטריק
רובוטריק

Re: למי שיש זמן לבדוק את התוכנה הזאת

הודעהעל ידי xalmek » א' דצמבר 03, 2023 3:44 pm

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
xalmek
רובוטריק
רובוטריק

הבא

חזור אל פורום הרובוטיקה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 32 אורחים