תפסיקו

פורום הדן בנושא תחרות הרובונר

המנהלים: אסף פוניס, גיא יונה

תפסיקו

הודעהעל ידי די! » ש' אפריל 02, 2005 2:52 pm

תפסיקו עם השטויות! זה שהבתי ספר שלכם לא מצליח להביא לתחרויות רובוטים ברמה זה לא אומר שאתם צריכים להשמיץ אחרים... אם הייתם מבינים משהו .. הייתם יודעים שעם החומרה של רמות חפר (תקציב נמוך) חוללנו ניסים ונפלאות
וחוץ מזה אף אחד לא התקרב לרמה שלנו
אז די לקנא! ודי להשמיץ! הרובוטים של רמות חפר שנה שעברה היו בכמה רמות מעל כולם.. גם בתוכנה וגם בחומרה (למרות שהחומרה הייתה ישנה מאוד יחסית לאחרים)
די!

הודעהעל ידי shtroodel » ש' אפריל 02, 2005 9:42 pm

שלום אורח,

קודם כל כדאי שתירשם לאתר נראה לי שאתה וצדוק יכולים להוציא לא מעט אגרסיות אחד על השני...

ישנם בתי ספר עם חומרה שהיא משמעותית פחות מתקדמת משלכם (אפשר לציין את שבח מופת שעושים פלאים עם חומרה שחלקה מגיע עוד משנת 99 לערך, ולמרות העובדה שאני לא מסכים עם זה שהם מגיעים עם אותו רובוט פלוס מינוס כל שנה זה עדיין ראוי לציון ולהערכה).

לגבי תוכנה אני מכיר מספר אנשים שייכנסו בך בהמשך אבל מאחר ואני איש חומרה אני מזמין אותך לתאם איתי ולהגיע לפגישה לראות כמה עוד יש לכם ולכל בית ספר אחר שמתחרה כרגע (כולל "היובל" ו "אוהל שם" מהם מגיעים לא מעט מהכותבים כאן) ללמוד ולהתקדם.

את הדיון בנושא רמות חפר לא פתח אחר מאשר יוצא רמות חפר בעצמו ולכן אני לא ממש מבין על מה הכעס שלך יוצא, ומה לעשות כפי שכבר ציינתי- המבנה הדי קבוע של הרובוטים שלכם בשנים האחרונות לא ממש תואם את השינויים הרבים שנעשו השנה.
Ein Volk, Ein Reich, Ein Frrrrr!
סמל אישי של המשתמש
shtroodel
משתמש בכיר
משתמש בכיר

הודעהעל ידי אורח » ג' אפריל 05, 2005 5:58 am

hey it's shachar.... i'm in the u.s. right now
sorry to say that it is true. u are not innovative in any sort of way. same robot every year
u can be upset on me saying that but it IS true so i dont get what ure fuss is about?
besides when it comes to programming - you probably do it in C which is okay , but you dont really get to know the core of ure controller.

And you guys never came close to Gil's Radar (arbitrary starting point. his robot spinned through the room and drew it on the screen)

and you never did touch anything like vision (as I do and actually as Ostrovski did. )

You are not that magnifacent and you are not that special. you are not that bad either but when you come in statements that say
"YOU ARE LUCKY! I AM NOT COMPETING THIS YEAR SO YOU HAVE A CHANCE OF WINNING!"
it makes you sound like a true Jerk.

while the truth is that you're school really is quite avarage and as Shtadler mentioned, shevach mofet really do do better job than you do
they have a robot here and it is not bad , not at all.

Dont be offended by this, after all it is YOU with that has started this disscusion (with you're statement that i have mentioned above..)

good night from CT..
Shachar
אורח

הודעהעל ידי THE OLD DEMOLISHER » ו' אפריל 15, 2005 5:55 pm

אהלן אנשים! מזמן לא הייתי פה!
אני לא יודע מי כתב את השטוט הזאת עם רמות חפר, בכל מקרה זה לא היה במקום...
גם התגובות על האמרה לא היו מדוייקות כלכך - "אלה שמגיעים כל שנה עם אותו רובוט רק בצבעים שונים" , אנחנו סך הכל היינו פעמיים בתחרות ולמען האמת היו הבדלים ניכרים בין הרובוטים של השנה הראשונה והשנייה (אם כי בכל שנה היו לנו זוג רובוטים דיי זהים - זה כן)
דרך הגב עבדנו עם אסמבלי ולא עם c
ולדעתי הרמה שלנו הייתה גבוהה יחסית לרוב הקבוצות לפני שנה...
בכל מקרה, ממש מפריע לי הקטע הזה שכולם תמיד תוקפים את כולם בפורום הזה... בסך הכל הרי כולנו רוצים ללמוד כמה שיותר רובוטיקה לא? אז חאלס אם ההשמצות... אני שמחתי לעזור לחבר'ה של יובל עם השיפועים של לפני שנה ואני שמח שזה עזר להם להשתפר!
בטאכלס אין שום משמעות למקום שזוכים בו בתחרות, בסוף זוכרים את הכל החוויה של הדרך עד לתחרות ולא איזה מקום לקחת.
לצערי לא הייתה השנה קבוצה רצינית מרמות חפר...למרות שלשנה הבא יש פוטנציאל...
בקשר לחוקים החדשים של התחרות - אני לא ממש מעודכן (זה קשה כשיוצאים פעם השבועיים....) אז יש מצב שאתם צודקים, בכל אופן רוב המגבלות של רמות חפר הם הכסף שבעצם הכתיב את גודל הרובוט וצורתו...
טוב כתבתי מספיק, יאללה ביי!
איזולירבן + דבק חם = א - מ - י - נ - ו - ת
carzy useless pirre - the old demolisher
סמל אישי של המשתמש
THE OLD DEMOLISHER
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעהעל ידי השחר העולה » ו' אפריל 15, 2005 9:48 pm

תפסיקו! כל עוד אף אחד לא עושה התמרות פורייה דו מימדיות לניתוח קריאות חיישנים
לאף אחד בתחרות אין רמה גבוהה! כולם קוראים חיישנים ומוציאים מידע למנועים. התוכנות שלכם לא יכולות להיות חכמות רק הרעיונות מאחוריהן. והרעיונות האלו כבר הומצאו שוב ושוב ב- 10 שנות התחרות.
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

חזור אל רובונר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים