ארה"ב...

פורום הדן בנושא תחרות הרובונר

המנהלים: אסף פוניס, גיא יונה

ארה"ב...

הודעהעל ידי השחר העולה » ש' אפריל 16, 2005 10:27 am

חזרנו מארה"ב בשעה טובה!
טיול מטורף. אפילו יותר מהקודמים...
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי DepressednNazgul » ב' אפריל 18, 2005 2:04 pm

כן, היה טיול ענק!
אני עם משגב היינו בניו יורק אחר כך והיה חבל על הזמן, גם אתם הייתם עד כמה שאני יודע...

בכל מקרה, התחרות הזאת הוכיחה פעם נוספת שהיא כמו תחרות שניה בישראל, עם עוד כמה רובוטים אמריקאיים שמתברגים במקומות התחתונים בטבלה. הרובוטים הישראלים היו הרבה מעל האחרים עד כדי כך ששקלו לגרש אותנו מהתחרות! (סתם...)
DepressednNazgul

הודעהעל ידי השחר העולה » ב' אפריל 18, 2005 4:37 pm

הי אנחנו פגשנו חלק ממשגב ביציאה מקומדי קלאב- HA!
זה אתה?
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי Kingstone » ה' אפריל 21, 2005 9:36 am

לדעתי לא צריך לרומם את עצמך, אתה אומר הרבה יותר טובים מהאמריקאים, אין ספק.
אבל מצד שני סתכל בפירוש על העובדה שהאמריקאים גם לא משקיעים כמו שאנחנו. אנחנו לוקחים את התחרות הזאת ברצינות ולכן אנחנו מנצחים. תאמין לי שבינתיים, האמריקאיים הם אימפריית טכנולוגיה יותר טובה מאיתנו והם יביאו לך תיכונים מתקדמים הם יכולים גם לקרוע לך תצורה. זה רק עניין של השקעה, בשבילם זה תחרות כזו חובבנית, לא משהו מקצועי שמשקיעים בו פול זמן ופול כסף.
אני אישית הייתי בארה"ב ודיברתי עם הקבוצות האחרות מאמריקה ועוד כמה מדינות, וכששאלתי כמה הם השקיעו, והאם זה נחשב כפרוייקט וכל זה. הם אמרו שזה לא היה כזה קשה, והם עשו הכל די בעצמם. אין להם רכיבים יקרים או משהו, בסופו של דבר הם בונים רובוט לבד לגמרי לדעתי, ואם אתה תבנה לבד, בלי מנחה אתה תראה שזה לא כזה פשוט. הרי אתה לא דואג לחלקים וכל זה. בנוסף הם גם לא חושבים שצריך להשקיע במהירות, זה לא שהם לא יכולים.
Kingstone
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעהעל ידי השחר העולה » ה' אפריל 21, 2005 12:04 pm

בולשיט. אני יודע מכמה אנשי קשר בארה"ב, שאני מכיר כבר 5 שנים, שהתקציבים של תיכונים בארה"ב גבוהים בהרבה מאלו שיש בארץ. וזה גם הגיוני וחלק ממה שאתה אומר קונסיסטנטי עם מה שאני אומר.

ומהשפה שלך שומעים שאתה תלמיד תיכון וכל עוד אתה לא באמת יודע מה זה "אימפריית טכנולוגיה" אז עדיף שלא תדבר. אפילו מבחינת אוניברסטאות , הגדולות ביותר בארץ שוות לכמה הכי טובות בארה"ב.
כשבארה"ב מסיימים פיזיקה של קולג' מגיעים לרמה של סוף תיכון בישראל.
זה רק ההתחלה למעשה. האמריקאים בגדול זה עם טיפש. מאד. פשוט עם כמויות אדירות של כסף.

הדוגמא הטובה ביותר - נאס"א השקיעה כמה מיליוני דולרים בפיתוח עט שכותב טוב גם בתנאים של חוסר כבידה , בשביל האסטרונאוטים.
הרוסים פשוט השתמשו בעפרון.

ואם יש לך משהו להגיד על הרוסים כרגע, בוא נזכור שכרגע הרוסים הם היחידם שמספקים אספקה לתחנת החלל , שכן כל הטיסות של נאס"א מקורקעות אחרי האסון האחרון.

לדוגמא נוספת - האמריקאים לא הסכימו שב- F15I יהיה מכ"ם ישראלי - רק כי הם רצו שנקנה מהם את המכ"ם האמריקאי. זה למרות שהטכנולוגיה שלהם פחותה בהרבה.

דוגמא נוספת - המערך האווירי של ישראל (חיל האוויר) מתקדם בהרבה מזה האמריקאי. ואני לא מדבר רק המטוסים , כי זה ברור שיש תשתית הרבה יותר רחבה של טכנולוגיה שמפעילה את כל המערך האווירי בישראל , ככה שהמטוסים עצמם הם רק חלק קטן מכל המערך הזה.

שחר.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי jtm » א' יוני 26, 2005 8:46 pm

:D

במקור, השמועה גורסת שנאס"ה השקיעה 9 מליארדי דולארים בעט, אבל זה לא נכון. גם הרוסים וגם האמריקנים השתמשו בעיפרון/עץ פשוט שאני לא זוכר את סוגו כרגע (כדורי או סתם משהו שאפשר לקנות במכולת).
jtm
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעהעל ידי השחר העולה » ב' יוני 27, 2005 11:21 am

3 שנות מחקר על עט כדורי שכותב הפוך וגם בתנאי חוסר כוח משיכה. לא יודע כמה כסף הם השקיעו..
אבל הרוסים השתמשו בעפרון.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

חזור אל רובונר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד