חישן צבע צהוב (רהיט)

פורום הדן בנושא תחרות הרובונר

המנהלים: אסף פוניס, גיא יונה

מהירות עדכון של חיישני IR של שרפ

הודעהעל ידי גיא יונה » א' ינואר 12, 2003 8:39 am

קצב העדכון של חיישן ה-IR של שרפ הוא 32 מילישניות, ולכן לא ניתן לבצע מיצוע של 200 קריאות בפרק זמן זה (אלא אם ברצונך לקזז את אי הזיוק של ה-ATD, אבל במקרה זה מספיק להשמיט את שתי הספרות האחרונות).
גיא יונה
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהעל ידי shtroodel » א' ינואר 12, 2003 12:45 pm

קודם כל במקרה שלו נראה לי יותר הגיוני שהשגיאה היא בהמרה לדיגיטלי ולכן לעשות מיצוע בקצב יותר מהיר מקצב הרענון של החיישן זה לא כזה דבר רע...

לגביי העניין עם ה200 קריאות- לצורך הענין זה יכול להיות גם 1000 קריאות- יש לך 1000 קריאות עשית ממוצע וקיבלת תוצאה כלשהי, 32 מילי אח"כ מגיעה המדידה ה1001 היא מחליפה את הראשונה ושוב נעשה מיצוע ושוב מתקבלת תוצאה (עדכנית יותר) ככה שקצב העדכון לפחות מבחינת זמנים של הזנת קריאות ממוצעות לעומת לא ממוצעות נשאר 32 מילי...

אם הרובוט בתנועה אז יהיה ממש לא הגיוני לעשות דבר כזה אבל באתי להדגים את העקרון שבממוצע הוא לא מפסיד זמן. מה גם שהוא יישמור חלקית על קצב התגובה בפועל כלומר יגיב לשינויים יותר טוב אם לקריאה האחרונה הוא יתן משקל גדול יותר וכך הלאה בסדר יורד.
Ein Volk, Ein Reich, Ein Frrrrr!
סמל אישי של המשתמש
shtroodel
משתמש בכיר
משתמש בכיר

אתה טועה דוט קום.

הודעהעל ידי השחר העולה » א' ינואר 12, 2003 5:16 pm

אלון (שטורדל) אתה טועה וכלכך כל כך טועה.
1. אני מדבר תכלס, מה צריך לעשות תו כדי נסיעה ואיך צריך למצלות. אם אתה ממצע יותר מידי קריאות תוך כדי נסיעה ועושה יותר מידי אתה יכול לפספס פניה אפילו בס"מ וזה הרבה. ואני יודע...

2. בוא נראה - הנה הטעות הכי גדולה שלך . אם תמצע את הקריאה יותר מהר מקצב הרענון של החיישן, למה זה יעזור בדיוק? תיקח את אותו ערך - נגיד X ואז תיקח את אותו X ואז עוד פעם את אותו X ותחבר ותחלק ב- 3 ומה קבלת? X! ממוצע עושים בין קריאות חדשות! זה שתעשה ממוצע לערך X כלשהו 7 פעמים זה עדיין יתו לך X. מנסיון , 4 עד 6 קריאות למצע זה לא רע בכלל. אני גם לוקח כל פעם קריאה חדשה וממצע אותה עם ה- 3 האחרונות ככה שאין לי התארכות של זמן ושום בעיה חוץ מזה שאיך שאני עשיתי את האלגורתם הזה באופן הכי יעיל שיכולתי ומהיר - הכי חשוב. חוץ מזה אלון, אתה איש חומרה... בערך. פשוט אם תתכנת תראה שלא הכל כזה אידאלי כמו שאתה חושב...
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי אורח » א' ינואר 12, 2003 6:13 pm

איך אתה נותן משקל יותר גדול לקריאה האחרונה?
אורח

צבעי הקשת כסדרם הצהוב הוא השני

הודעהעל ידי תלמי אברמוביץ » ב' ינואר 13, 2003 12:13 am

אדום צהוב כתום ירוק תכל כחול סגול

החברים נתנו רעיונות של פילטר צהוב אבל לדעתי זה לא יעבוד
זה היה עובד אם הרהיט היה מוציא אור צהוב אבל הוא מוציא רק אור צהוב
שמקורו באור לבן וזה חלש בשביל לעבוד

הדרך השניה של הסתמכות על זה שכל צבע פולט אינפרא אחר גם לא נירא לי
מהסביבה יש יותר אינפרא ממה שהרהיט מוציא

זה לא כמו חיישן פס לבו שהוא צמוד לפס וסביבו יש רק שחור

אני לא כל כך מבין בזה אבל אני חושב שצריך להשתמש בפנס צבע צהוב
וחישן צבע צהוב אם יש כשאני אומר חיישן צהוב אני מתכוון לדיודה
קולטת אור צהוב בלבד צריך לעשות מסביב לדיודה קולטת אור צהוב צורה של
חרוט כדי שתקבל אור רק מקדימה

עכשיו מה שנשאר לפתוח ספר פיזיקה בעברית

בהצלחה , חברים
תלמי אברמוביץ
חבר פורום
חבר פורום

אבל שוב פעם אין צורך בזה!

הודעהעל ידי השחר העולה » ב' ינואר 13, 2003 4:38 pm

אני עובד עם המצלמה והיא ה דרך הטובה ביותר לזהות צהוב, והאמינה ביותר. היא אפילו במחיר מאד מאד סביר של כ- 120 דולר! נמוך מאד יחסית לשאר מצלמות!.
בכל מקרה, עברנו את הדיון, אין ממש למה לזהות את הרהיט עצמו.. זה לא נותן ממש הרבה אלא במקרים ו/ או אלגוריתמים מאד מ-א-ד ספציפים.
-שחר
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הקודם

חזור אל רובונר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים