בדיקות

פורום הדן בנושא תחרות הרובונר

המנהלים: אסף פוניס, גיא יונה

בדיקות

הודעהעל ידי השחר העולה » ג' ינואר 28, 2003 9:34 am

כמה בדיקות שערכתי ומעגלים -
עשיתי מעגל דגימה למדידת מתח הסוללה - על ידי A2D
בדקתי יעילות חיישן IR רחוק (20 - 150 ס"מ)
ולמכירי HC12 - גם את הפורט AD1 - כניסות 8 A2D הנוספות.
עבודה עם AXIDE ו MINIIDE, תוכנות מיוחדות ל WINDOWS ל HC12 המחליפות את תוכנת ה DOS (מה שמזכיר לי בדיחה על זונה בבני ברק לעומת זאת באמסטרדם - אחת עובדת בסביבת WINDOWS, השניה בסביבת DOS אבל לא משנה עם זה). בכל מקרה תוכנת ה DOSבאמת מצויינת אבל למי שיש WINDOWS XP לא יוכל לעבוד עם זה. חוץ מזה שאין לי בכלל SERIAL אז אני גם עובד עם כבל USB TO SERIAL וגם זה עובד.
הכל עובד ואין כעיות בכלל.

אם משהו צריך עזרה באחד מהדברים האלו ובמיוחד לעבוד עם ה D60 ... אני פה :wink: . או אלי , >>מן הסתם<< .
-במפי
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

פורט A2D1

הודעהעל ידי Daniel-Orion » ד' ינואר 29, 2003 11:51 am

פורט A2D1 עובד בסדר, בלי בעיות? ואיך החיישנים החדשים? עוד לא יצא לנו לבדוק את כל אלו, אשמח לשמוע ממך.
Don't let school interfere with your education
סמל אישי של המשתמש
Daniel-Orion
משתמש ותיק
משתמש ותיק

פורט AD1

הודעהעל ידי השחר העולה » ד' ינואר 29, 2003 1:14 pm

כן כן פורט AD1 עובד מצויין. בתוכנה - קחו את אתחול ה A2D חוץ מהקפיצה ל DELAY של #$C8 תעתיקו את השורות ותוסיפו 1 אחרי כל אות D יענו ATDCTL5 יהיה עם תוספת ATD1CTL5 . וכו'

חיישני המרחק "ארוכים" GP12 אולי נקרא לזה LONG? כאילו GPD12L ? בכל מקרה הם זהים לגמרי לרגילים ונראה שהם עובדים גם טיפה פחות מ 20 ס"מ. בין 20 ס"מ ל 100 ס"מ הם נראים מדוייקים למדי אחרי זה עד מטר וחצי הדיוק יורד...
-במפי
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

חזור אל רובונר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים