הרובוט שרגא

פורום הדן בנושא תחרות הרובונר

המנהלים: אסף פוניס, גיא יונה

...

הודעהעל ידי Daniel-Orion » ג' מרץ 25, 2003 6:41 pm

השחר העצבני כתב:דניאל, אל תדבר יותר מידי. הגדולה של ארז - המתכנת שלך, זה לקבל משהו שבנוי בצורה, איך להגיד... עדיף שאני לא אומר, ולעשות מזה משהו ממש טוב.
ארז לקח משהו שהוא לא בדיוק פאר היצירה ועשה מזה אחלה רובוט.
וזה ארז עשה את התוכנה שעושה את הבונוסים, אז אתה תכנתת רובוט שעושה את הבונוסים שאתה מדבר ככה?
תשובה: לא. ארז עשה את זה.
במפי

אני לא מבין,אתה מת ליצור וויכוח איתי עכשיו?
אני לא מתכוון להתחיל לריב אתך.
Don't let school interfere with your education
סמל אישי של המשתמש
Daniel-Orion
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי השחר העולה » ג' מרץ 25, 2003 6:44 pm

אוף אתה לא כיף.
אבל אבל אני חייב לומר שזה הפעם הראשונה שאני יכול להגיד עליך - והפעם על באמת - מאד בוגר!
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

אני נדבק משחר...

הודעהעל ידי השחור » ג' מרץ 25, 2003 8:47 pm

אני חייב להודות שאי מסכים עם שחר.
החומרה של ORION בהחלט לא נראת לי משהו אחי...
אבל בפני ארז צריך פשוט להוריד את הכובע.

וכן הרובוט שלי מתכוון לעשות את כל הבונוסים ולכן אני מדבר.
pid זה טוב ליהודים
השחור
חבר פורום
חבר פורום

Re: אני נדבק משחר...

הודעהעל ידי אורח » ד' מרץ 26, 2003 1:37 pm

השחור כתב:אני חייב להודות שאי מסכים עם שחר.
החומרה של ORION בהחלט לא נראת לי משהו אחי...
אבל בפני ארז צריך פשוט להוריד את הכובע.

וכן הרובוט שלי מתכוון לעשות את כל הבונוסים ולכן אני מדבר.

החומרה של אוריון מצויינת !!! עובדה שאוריון והרובוט שלכם בנויים בערך באותה צורה (עיגול) והרובוט שלכם כמעט פי 2 יותר גדול מאוריון !!!
הסתכלת בכלל לתוך הרובוט שאתה מדבר עליו ככה ??? ראית איך שמנו את הלוח מנועים בצורה שכמעט ולא תופסת בכלל מקום !!!
ראינו את הרובוט שלכם גם בתחרות הפנימית, בפנימית (אחרי שלא כיביתם את הנר בכלל) אמרתם שאתם הולכים לקרוע את כולם בתחרות הארצית, ראינו מה עשיתם בתחרות הארצית אז אני במקומך הייתי יושב בשקט ולא פותח את הפה עד שתביא הוכחות שאכן הרובוט שלך יותר טוב מאוריון . . .
תוסיף לזה גם את העובדה שהרצה הכי איטית של אוריון היא כמו הרצה הכי טובה שלכם (בהנחה שהרובוט שלכם זה מיסטר אנדרסון שזה הרובוט הכי טוב של היובל, אם זה לא מיסטר אנדרסון אז בכלל חבל על הזמן), אז באמת כדאי שתשמור על הפה שלך . . .
לדבר כולנו יכולים אבל את המעשים נראה בתחרות העולמית. בנתיים אוריון הוכיח את האמינות שלו והתוכנה המצויינת שלו בתחרות הארצית (אנחנו הקבוצה שלקחה מקום הכי גבוה ללא רמפות), כל מה שנשאר לנו עכשיו לעשות זה לגרום לו לעשות במפרים ואז יש לנו את כל הבונוסים, הרובוט שלכם לא כבה נר יותר מפעמיים, אני ממליץ לכם קודם לעבוד על האמינות שלו לפני הבונוסים כי בלי אמינות הרובוט פשוט שווה לתחת . . .

והסיבה שיש לנו כ"כ הרבה חיישנים זה ארז, הוספנו עוד 5 חיישנים רק בגלל שהוא ביקש . . .
אוריון אכן לא יהיה אמין בהתנגשות עם במפר (מן הסתם גם לא בנינו אותו בכדי שהוא יעמוד בזה) אלא הוא נבנה בשביל להיות אמין בכללים של התחרות.
המדד הזה של התנגשות בבמפר זה ממש דפוק, אם אתה בונה רובוט שעמיד ככה במכות לך כבר ל"בטל בוטס" ולא לרובונר, ומה תגיד על הרובוט Casanova שבנוי מלגו ??? גם הוא לא בנוי טוב ??? הוא אולי יתפרק מכל מכה קטנה של במפר אבל בזירה של רובונר הוא נצח גם את אוריון ולכן המדד הזה של התנגשויות בבמפר פשוט חסר משמעות . . .
אורח

הודעהעל ידי אינגר » ד' מרץ 26, 2003 7:27 pm

אנשים.. אני לא חושב שבכלל יש טעם שתדברו על חומרה בתור אנשים שכל מה שהם עשו זה להרכיב את החלקים שאלי בנה (או לפחות זה מה שאתם מעלים בטיעונים שלכם).

אז או שתגידו - כך וכך הרכיב את הרובוט יותר טוב ומיקם את החיישנים יותר חכם או שתגידו שהוא בנה חומרה טובה ושכלל דברים אם אתם מדברים על דברים כמו שעשינו בקרעפלך (כרטיס חשמל, משהה מתח, גלגלי טפלון עם קפיץ שגנבתם מאיתנו, מחזיקי IR וUS שגנבתם מאיתנו וכדומה).
!Hiroshima - 45, Chernobyl - 86, Windows - 95

העבודה על קרעפלך:
http://www.iarc.org/~4x4pf/Kreplach_Work.pdf
סמל אישי של המשתמש
אינגר
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי shtroodel » ה' מרץ 27, 2003 12:54 am

בואו נפריד שנייה עניינים...

ביובל ישנם שני צוותים:
הצוות שבנה את צ'אפק בראשותו של השחור הלא הוא חנן כספי
הצוות שבנה גם את ניו וגם את מיסטר אנדרסון שבו חברים מפורום זה ברויטמן ואנוכי.
מיסטר אנדרסון הגיע למקומו הריאלי (פלוס מינוס) ולמיטב ידיעתי הוא הרובוט המהיר ביותר ללא שיפועים ורהיטים, ניו אמנם לא הגיע למקום גבוה במיוחד אבל יכל היה להיות באותה מידה במקום 10 (בצורה תיאורטית אך ריאלית) פשוט משום שחשבנו שאין זה משנה 10 15 או 20 לקחנו מעין "הימור" ובשתי הריצות האחרונות שלו הרצנו אותו עם שיפועים למרות שהוא מעולם לא נבדק בריצה עם שיפועים (ושוב לא תירוץ ולא כלום- סתם פאשלה שלנו שלא היינו מודעים לרמה שתהיה והוא פשוט נבנה להיות אמין אך בלי שיפועים ורהיטים).

לגבי עד כמה החומרה היא מקורית "שלנו" בכל מה שנוגע לכרטיסים שאלי תכנן הצדק עמך אינגר, למרות שיש ברובוטים מתוצרתנו גם כרטיסים שלנו, בכל מה שנוגע למכניקה ולמבנה של הרובוטים יש בכל שלושת הרובוטים, בייחוד הרובוטים שלי ובפרט ניו מספר חלקים רעיונות ויישום של טכנולוגיות שהם לחלוטין של הצוות ולא נראו על אף רובוט אחר פרט להם מעולם כולל חלקים בחריטה וכרסום לפי הזמנה. עד כמה שהיכולת שלנו מאפשרת (ואני לא מאמין שאתם שלחתם לוחות להדפסה תעשייתית) אני חושב שהגענו לרמת תכנון וביצוע גבוהה (בתקווה שגם הבייבי החדש שלי יעבוד- מחכה לכולם הפתעה בעולמית שאני יישמח לדווח עליה בפורום ובאתר אבל כל דבר בעיתו...:)
Ein Volk, Ein Reich, Ein Frrrrr!
סמל אישי של המשתמש
shtroodel
משתמש בכיר
משתמש בכיר

הודעהעל ידי השחר העולה » ה' מרץ 27, 2003 1:41 am

לאורח - לא רוצה להעליב,אבל רק משאמרת
ראית איך שמנו את הלוח מנועים בצורה שכמעט ולא תופסת בכלל מקום !!!

מראה על חובבנות אדירה. איך שמתם אותם שהם לא תופסים מקום? זה הפואנטה בלבנות רובוט??? מצטער לומר לך, אבל בניתם רובוט מאד סתמי שנראה בול למה שהיה לי לפני שנתיים בי"ב.
לקחת PVC לשים בצד כרטיסי מנועים ולהגיד שזה לא תופס מקום - לא עושה רובוט לבנוי טוב חומרתית. המנגנוניי נסיעה דהיינו הקפיצים שיש על אורייון - מה אני לא יודע שהורדתם אותם מקרעפלך? אני יודע טוב מאד שזה של קרעפלך.

הגדולה של ארז שהוא לקח את זה ועשה מזה משהו.

אז אל תדבר שטויות יותר מידי...
ואם אתה רוצה לראות איך באמת חוסכים מקום עם כרטיסי מנועים תסתכל על הרובוט שלי.
במפי
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי BroitMAN » ה' מרץ 27, 2003 2:20 pm

קודם כל נתחיל מזה שהתחרות הייתה מדהימה
כל הכבוד לכל הצוותים,
רמה כזאת לא ציפיתי לראות בחיים!
כל מה שאמרו לי היה תמיד שאם אני מכבה נר פעמיים יש לי מקום מובטח בחמישיה...
אז באמת הייתה רמה מעולם אחר,

עכשיו בקשר לשרגא, לי אמרו ואני לא זוכר מי , שצילמו את המורה מתכנת את הרובוט.
אני אישית צפיתי בריצות האימון שלו.., פשוט שערוריה, המורה מטעין את התוכנית מניח את הרובוט, מפעיל, וכל התלמידים מסתכלים עם ידיים משולבות וצוחקים כמה שהרובוט "שלהם" טוב.
חבל...
חבל מאד אפילו...
אבל גם זה קורה, פשוט צריך לנצח אותם ולהראות שמורים לא בהכרח = ניצחון.

הקיצר עם נראה אותם בחו"ל -וזו פנייה לכל אלה שיוצאים- פשוט להיכנס בהם (בדרך חוקית לא עם במפר) ולנצח.
BroitMAN
משתמש חדש
משתמש חדש

לשחר

הודעהעל ידי אורח » ה' מרץ 27, 2003 5:19 pm

שחר אין לך מושג מהחיים שלך
אורח

Re: לשחר

הודעהעל ידי אורח » ה' מרץ 27, 2003 6:56 pm

אורח כתב:שחר אין לך מושג מהחיים שלך

ולך אין מושג איזו טעות עשית עכשיו
לא כדאי לעצבן את שחר :lol:
אורח

הודעהעל ידי השחר העולה » ה' מרץ 27, 2003 7:19 pm

רגע שניה, מה הסיכוי שאין לי מושג מהחיים שלי שזה גם אומר שאין לי מושג ברובוטיקה שניה רגע זה מגיע

סיכוי אפס.
בהשתעלויות והתעלפויות וצחוק רב.
-במפי
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי השחר העולה » ה' מרץ 27, 2003 7:19 pm

אה חשבתם שאני אתעצבן הא?
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

שרגא

הודעהעל ידי בן אדם » ה' מרץ 27, 2003 7:29 pm

חברה, לי נראה שפשוט קשה לכם להפסיד!!!!!!!! לוזרים!!!!!!!!!!!! סתם כדי שתדעו את העובדות:
1)שרגא הוא רובוט גאוני
2)הוא לא נבנה ע"י המורה יותר מכל רובוט אחר, אם לא פחות.
3) החבר'ה מאורט ישבו שעות על גבי שעות למשך מספר חודשים טובים וארוכים ותכנתו אותו. השמועה על הכמה ימים שבנו אותו זה מופרח לחלוטין. מדובר ברובוט חלופי למקרה חרום, שאגב, עוד לא סיימו! גם אל תשכחו שקל הרבה יותר לבנות את השני אחרי הניסיון של הראשון!

כולכם קנאים שלא יודעים איך להפסיד, ולהודות שמישהו אחר טוב מכם!
אני מקוה שתפסיקו עם השטויות שלכם.

שרגא הוא גדול, והוא נבנה לאחר שעות רבות של עמל והשקעה מצד התלמידים.

שיהיה בהצלחה לכולם!
בן אדם

...

הודעהעל ידי Daniel-Orion » ו' מרץ 28, 2003 12:29 pm

זה אחד הדיונים הכי מפגרים שקיימים בפורום הזה,
לא האמנתי שיש אנשים ברמה כזאתי בקהילה שלנו,
ואפילו מהקבוצה שלי.

גואל נפש.
Don't let school interfere with your education
סמל אישי של המשתמש
Daniel-Orion
משתמש ותיק
משתמש ותיק

קבוצת שרגא

הודעהעל ידי אריאל מזרחי » א' מרץ 30, 2003 9:33 am

כאב לנו מאוד מאוד לקרוא את ההשמצות על הקבוצה שלנו. אנו מצהירים בזה שכל התוכנה כולה מהאות הראשונה ועד לאות האחרונה( כ 2900 שורות תוכנה בשפת C51 ) כל כולה נכתבה על ידי התלמידים חברי הקבוצה אלכסיי זולונדז ואלכס קולאקובסקי. אגב המורה שלנו יודע רק אסמבלר ואינו מבין ב C. אנו מציעים שבוחן אובייקטיבי יבחן ויבדוק זאת. אנו דורשים את ההתנצלות שלכם על הוצאת הדיבה. לגבי החומרה. הדבר היחידי שהמורה עשה זה לחתוך עם ג'קסון את חתיכות העץ. לגבי האלקטרוניקה , במקום לקנות כרטיס בקרה מוכן המורה הציע שנבנה את כל האלקטרוניקה לבד. אנו מצהירים שכל האלקטרוניקה נבנתה על ידי התלמידים חברי הקבוצה רועי קריאף ומיכאל קמיאקרוב ואריאל מזרחי. זה הרובוט היחידי שבנוי מעבודת יד שלנו ותוכנת כל כולו על ידינו. ממש כואב לנו הקנאה. נכון שבליל התחרות בגלל שהביאו מחשבים צמוד למבוך המצפן שלנו 'השתגע' ואנחנו הגענו לכלל ייאוש. וכאן המורה שלנו לא וויתר ודרש מאתנו להתמודד עם הבעיות.
אנו שוקלים לפנות לערכאות על 'הוצאת דיבה'! אנו לא רק מציעים אלא דורשים שמומחה אובייקטיבי שאתם תבחרו יבחן אותנו המינימום ש אנו דורשים זו פשוט התנצלות.
אריאל מזרחי

הקודםהבא

חזור אל רובונר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים