זקוק לזיהוי

פורום הדן בנושא תחרות הרובונר

המנהלים: אסף פוניס, גיא יונה

זקוק לזיהוי

הודעהעל ידי רמות חפר » ד' אפריל 23, 2003 11:04 pm

בטקס הסיום של התחרות בארה"ב, ישב בשורה הראשונה פחות או יותר באמצע מישהו שצילם המון ואחר כך התמונות שצילם הופיעו בארוחת הפרידה (בערב שלאחר התחרות).
אם אותו אדם קורא את ההודעה הזאת, אבקש ממנו להעלות את התמונה/ות של הזכייה במקום הראשון בתיכונים.
האם מישהו מהקוראים מכיר את אותו אדם, נראה לי שהוא עולה מרוסיה (או שכנותיה) וכך גם המורה וחלק מהתלמידים (יכול להיות שמדובר בקבוצה מקרית גת אם כי אני לא בטוח)?

חוץ מזה, אם למישהו יש תמונות מהטקס (של הזכייה במקום הראשון בתיכונים) אז אנא העלו אותן... המנהלת לוחצת... בסך הכל היה טקס די ארוך (כש'די' מקבל משמעות חדשה...).
תודה רבה על העזרה
רמות חפר

הודעהעל ידי shtroodel » ד' אפריל 23, 2003 11:13 pm

פחות או יותר לכל מי שהיה מהיובל ונמצא בפורום יש תמונות של הזכייה תעלה מול מישהו מאיתנו באייסיקיו או אמאסאן ונשלח לך...

אלה לא התמונות שאתה מדבר עליהן, לא הן הופיעו אחרי התחרות אבל אני מקווה שזה יעשה את העבודה.
Ein Volk, Ein Reich, Ein Frrrrr!
סמל אישי של המשתמש
shtroodel
משתמש בכיר
משתמש בכיר

הודעהעל ידי אורח » ד' אפריל 23, 2003 11:29 pm

אין לי לא זה ולא זה אבל מחר אני אבקש מאחד מחברי הקבוצה שיתן את המספר שלו... תודה בכל מקרה.
אורח

...

הודעהעל ידי Daniel-Orion » ה' אפריל 24, 2003 7:15 pm

זה מהקבוצה של ישראל המורה, אלו שזכו בSENIOR DIVISION
Don't let school interfere with your education
סמל אישי של המשתמש
Daniel-Orion
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי אורח » ו' אפריל 25, 2003 6:38 am

לכל מי שיש תמונות מהחלוקת פרסים בבקשה ליצור איתי קשר בICQ 500926
תודה
אורח

יש לי תמונות!

הודעהעל ידי אלכס » ש' מאי 10, 2003 3:59 pm

אני חושב שאתה מחפש את הקבוצה שלי. אז מצעת. אנו ישבנו בשורה הראשונה רובנו עולים מברית המועצות לשעבר ואנחנו מקרית גת. יש לי מספר תמונות מהתחרות, אך אני לא יודע אלו אתה צריך. אתה יכול ליצור איתי קשר דרך הפורום (רק שאני לא נמצא כאן הרבה) או באי מייל שלי: alexevt@zahav.net.il (שגם אותו אני בודק לעיתים רחוקות), אבל אני עבדוק עד שתענה לי. :wink: :lol:
אלכס

חזור אל רובונר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים