חוקים, מכשולים, רהיטים וחיות נוספות

פורום הדן בנושא תחרות הרובונר

המנהלים: אסף פוניס, גיא יונה

חוקים, מכשולים, רהיטים וחיות נוספות

הודעהעל ידי השחר העולה » ש' אפריל 26, 2003 12:05 pm

אוייש אוייש. איזה דיון סוער יש עכשיו לגבי החוקים והמצבים של התחרות בחברי הפורום של סיאטל רובוטיקס.... (משומה גם אני שם.. גם אלי).
בכל מקרה, יש שם ויכוח האם באמת צריך שיפועים והאם הם מייצגים את העולם של רובוט ביתי ואם צריך ענישה על נגיעה בקיר (כמו שכבאי ישרט....בזמן הכיבוי)
האם צריך ארביטררי (שלא באקספרטס), האם רהיטים זה טוב
האם לעשות נר שאינו רק בגובה סטנדרטי אלא בכל גובה שהוא
לעשות שיפועים לא מסוג אחד וחומר אחד אלא מכל מיני חומרים וצורות והלאה והלאה...
אקיצר דיון מאד מעניין...
אני בטוח שיש פה אנשים שיש להם מה לומר....
במפי :twisted:
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

Re: חוקים, מכשולים, רהיטים וחיות נוספות

הודעהעל ידי Daniel-Orion » ש' אפריל 26, 2003 12:46 pm

השחר העולה כתב:אוייש אוייש. איזה דיון סוער יש עכשיו לגבי החוקים והמצבים של התחרות בחברי הפורום של סיאטל רובוטיקס.... (משומה גם אני שם.. גם אלי).
בכל מקרה, יש שם ויכוח האם באמת צריך שיפועים והאם הם מייצגים את העולם של רובוט ביתי ואם צריך ענישה על נגיעה בקיר (כמו שכבאי ישרט....בזמן הכיבוי)
האם צריך ארביטררי (שלא באקספרטס), האם רהיטים זה טוב
האם לעשות נר שאינו רק בגובה סטנדרטי אלא בכל גובה שהוא
לעשות שיפועים לא מסוג אחד וחומר אחד אלא מכל מיני חומרים וצורות והלאה והלאה...
אקיצר דיון מאד מעניין...
אני בטוח שיש פה אנשים שיש להם מה לומר....
במפי :twisted:

חבל שלא רשמת את הכתובת
Don't let school interfere with your education
סמל אישי של המשתמש
Daniel-Orion
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי shtroodel » ש' אפריל 26, 2003 1:16 pm

אני לא מכיר את הפורום הספציפי אבל יש להם אתר שנקרא בדיוק אותו דבר (סיאטל רובוטיקס) תחפש גם אס אר אס ואנקודר שזה המגזין שלהם.

אני לא חושב שיש טעם לקרוא על זה שם אם אפשר לפתוח על זה דיון כאן- איזה מהבונוסים להוריד או מה כדאי להוסיף, מה לא מייצג נכון את העולם האמיתי\ מטרת התחרות ולאיזה בונוס יש מכפיל שלא תואם את רמת הקושי האמיתית שלו?

אני למשל חושב שאמינות צריכה לקבל חלק הרבה יותר גדול בתוצאה הסופית- כמעט עד למצב שבו רובוט מאוד מהיר ועם המון בונוסים לא יוכל לנצח רובוט איטי יותר רק עם חלק מהבונוסים אבל אמין...

הרהיטים מייצגים בצורה די טובה עקיפת רהיט אבל אולי כדאי לעשות רהיטים מכמה סוגים ולא רק עמוד בקוטר מאוד ידוע מראש.

אני חושב שבשיפועים איבדו את המטרה המקורית שהיא למנוע מצב של נסיעה בלי שום בקרה עצמית והקושי היום הוא פשוט לעבור את השיפוע מה שהופך אותו למכשול. אולי צריך לחשוב על משהו יישנה את הדרך שכל גלגל עושה בלי שינוי בגובה משהו כמו ריבוע שחצי ממנו עשוי פורמייקה חלקה והחצי השני מניר שייוף שנותן אחיזה מעולה. לדעתי זה ייתן אפקט אפילו יותר טוב ובוני רובוטים לא ייאלצו ךבנות מערכות 4*4 כדי לעבור הלאה.

אני חושב שהענישה על נגיעה בקיר היא מאוד במקום כדי שלא יהיו רובוטים שפשוט יחליקו לאורך קיר עד הנר ולא תהיה להם שום "אינטלגנציה".

נר בגובה לא ידוע זה מה שיש לנו כרגע... אני לא יודע אם לבטל מגבלות גובה לחלוטין או להחליט שהגובה האפשרי הוא מ10 עד 25 ככה שלא יוכלו לבנות מערכות שמיועדות לגילוי בגובה מאוד ספציפי (פיירו, מערכי פוטודיודות מסויימים).
Ein Volk, Ein Reich, Ein Frrrrr!
סמל אישי של המשתמש
shtroodel
משתמש בכיר
משתמש בכיר

הודעהעל ידי השחר העולה » ש' אפריל 26, 2003 1:58 pm

אני חושב שמערכות ראיה מתוחכמות לצד חיישנים כמו UV וחיישני אינפרה אדום הם מצויינים.

אם רק הייתי יכול למצוא דיודה הנכנסת לרוויה תחת אור אולטרה סגול!
אוף!
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי shtroodel » ש' אפריל 26, 2003 2:00 pm

אתה יכול לשים שם שבב ולבדוק מתי הוא יימחק....:)
Ein Volk, Ein Reich, Ein Frrrrr!
סמל אישי של המשתמש
shtroodel
משתמש בכיר
משתמש בכיר

הודעהעל ידי השחר העולה » ש' אפריל 26, 2003 2:22 pm

אתה כזה דג.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי Dr. Evil » ש' אפריל 26, 2003 10:40 pm

נעשית רעב, שחר?
Dr. Evil

חזור אל רובונר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים