lazerrrrrr

פורום הדן בנושא תחרות הרובונר

המנהלים: אסף פוניס, גיא יונה

lazerrrrrr

הודעהעל ידי השחר העולה » ש' יוני 07, 2003 2:35 pm

מי שהיה איתנו בתחרות בארה"ב וראה את חיישן הלייזר, הנה הלייזר שהשתמש הבחור. 170 דולר הוא שילם על זה, אוקיי? קצת מטורף... עדיף את הלייזר הקטן מהעט, זה אותם פוטונים....
http://www.lasershoppe.com/greenlasermini.htm
שחר
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

הודעהעל ידי אינגר » ש' יוני 07, 2003 3:13 pm

מזניב,
איך זה עובד? כמו הIR? ואם כן, אז למה זה יותר טוב?
!Hiroshima - 45, Chernobyl - 86, Windows - 95

העבודה על קרעפלך:
http://www.iarc.org/~4x4pf/Kreplach_Work.pdf
סמל אישי של המשתמש
אינגר
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי השחר העולה » ש' יוני 07, 2003 4:53 pm

על מה אתה מדבר? אמרתי לך שאני עושה דבר מאד דומה
זה עובד באופן זהה ל IR, שיטה שנקראית TRIAGULATION, לפי הזווית, רק שזה תלוי ברזולוציית ה RECIEVER. לו יש RECIEVER עם 1024 תאים, שבכל פעולת שעון , מוציא בקו מסויים את הערך האנאלוגי של פיקסל X (כמובן 1025> X וגם X> 0). הרכיב שיש לי פה זהה, רק עם 102 פיקסלים. הייתי צריך להכין לו מעגל - הכנתי (רמת TTL, שעון של 1.8 קילו הרץ, סתם פשוט כזה עם 555 לא משהו קשה או מיוחד). אני אתקין על זה עדשה שלקחתי מאחד המצלמות שלא בשימוש (זאת שמורחת קצת באדום) וכמובן אז את הלייזר....
כדי לעשות את זה אני אצטרך לעבוד בו זמנית עם הלייזר ועם סקופ נורמלי.... כשיהיה לי זמן.
אני אצלם את המעגל ואנסה להעלות אותו לפה...
שחר
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

חזור אל רובונר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים