התקדמות הקבוצות של רמת ה- HIGH SCHOOL

פורום הדן בנושא תחרות הרובונר

המנהלים: אסף פוניס, גיא יונה

הודעהעל ידי השחר העולה » ש' ספטמבר 20, 2003 10:29 pm

וווווווווווווואלה פיירו חזק באופן יוצא דופן? מעניין כי בערך כל הפיירוים מאותה חברה . אתה רוצה לראות חיישן טוב למציאת נר? תסתכל על הרובוט שלי בעמוד הסרטים פה באתר , מצטער אבל היה לכם אותו פיירו כמו לכולם. ושאני אומר שזה חיישן טוב, זה אומר שתראה באיזה מהירות הרובוט מסתובב ומוצא את הנר (לא תוך כדי שימוש במצלמה )

הדבר היחיד שיכלתם לשנות זה לקנות עדשות פרנסל ממקום אחר ובכל מקרה אני זוכר טוב מאד מהתחרות שכן היו לכם בעיות עם הפיירו פה ושם....
הפיירו אינו חיישן כה אמין , לא כזה שיש לו 2 חיישנים בפנים ובטח לא בסביבה בעלת וריאציות כל כך חזקות של חום.
www.robotica.co.il/movies/movies.php
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

ליפתח:

הודעהעל ידי Useless » א' ספטמבר 21, 2003 3:29 pm

ליפתח:
כבר בנינו רובוט שני ובעצם עליו אני מדבר
השתמשנו בפיירו שלכם והוא עבד בסדר למרות שלא שמנו אותו הכי ישר בעולם
ויש תכנון לרובוט אחר חדש הרבה יותר קטן (עופר הביא כרטיס קטן) גם אנחנו נשתמש בגלגלי שיניים למנועים ככה שהרובוט יוכל להיות יותר צר ולא יהיה תלוי בגודל של המנועים.
אם אתה רוצה תבוא מתישהו ותראה.....
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעהעל ידי THE OLD DEMOLISHER » א' ספטמבר 21, 2003 4:07 pm

USELESS איזה קטעים איתך, כולם לקחו אותך מה-זה ברצינות עם הדבק חם.
כן יפתח USELESS זה אח של שגיא.
לא כמוהו, אני פחות בטוח ממנו בנוגע לתחרות, אבל העיקר שאנחנו נהנים.
בנוגע לרובוט נוסף אני כבר ידבר איתך. 8)
איזולירבן + דבק חם = א - מ - י - נ - ו - ת
carzy useless pirre - the old demolisher
סמל אישי של המשתמש
THE OLD DEMOLISHER
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעהעל ידי אורח » א' ספטמבר 21, 2003 6:49 pm

רמות חפר, אני שמח לשמוע על ההתקדמות!
בנוגע לפיירו לא הבהרתי את עצמי נכון:
אנחנו השתמשנו באותו פיירו שרוב האנשים משתמשים בו (מי שבחר להכנס לעולם (גהנום) ששמו פיירו).
מהניסיון שלי עם הפיירו (שמסתכם בעבודה עם חמישה, שישה חיישנים מאותו דגם) אז הפיירו הוא בעיקרון חיישן לא רע.
הבעיה איתו היא, שהוא חיישן מאוד עדין: אם הרכבת אותו בצורה טובה והצבת אותו בכיוון הנכון, התייחסת אליו יפה ולא שיחקת איתו יותר מדי כשהוא כבר עובד טוב (אח של שגיא, אל, אל, אל ואל תפתח את הפיירו הטוב!!!), אז אתה יכול לקבל חיישן מעולה !!! העובדה המצערת היא, שמהניסיון שלי ראיתי שממדגם של חמישה-שישה חיישנים אתה מקבל אחד מעולה, שמזהה נר בקלות ממרחק של 2 מטרים, עוד אחד-שניים שעובדים מדי פעם ומזהים נר מחצי מטר עד מטר, וכל השאר הם בובות שיושבות על הרובוט שלך, אוכלות חמישה וולט ולא נותנות לך שום דבר בחזרה (חוץ מ- 2.5 וולט, כמובן).
אתה זוכר נכון בקשר לפיירו, היו לנו מלא בעיות איתו!
החל בזה שהיה לנו פיירו אחד מעולה ואחד שלא זיהה נר אף פעם (ושני רובוטים), ובגלל זה החלטנו שביום של התחרות נעביר את החיישן הטוב מרובוט לרובוט בין ההרצות.
וכלה בזה שגם עם הפיירו הטוב היו לנו בעיות, שאני לא בטוח שהצלחנו להבין את כולן:
- היה איזה שלב שחשבנו שהפיירו מזהה נר גם כמה דקות אחרי שהוא כבר לא נמצא שם (אני לא זוכר אם זה התברר כנכון או לא או שלא התברר כלל).
- היתה בעיה אחרת שנגעה למתחים, שנותן הפיירו: מי שעבד איתו קצת יודע, שהוא נותן 2.5 וולט קבוע, וכאשר אתה עובר מול מקור חום אתה מקבל 5 וולט ואז 0 וולט (או להפך תלוי מאיזה כיוון אתה מגיע אליו). הבעיה היתה שהרובוט היה מחפש את הנר תוך כדי סיבוב במקום ועוצר רק אחרי שהוא עבר את הנר. רק בשבוע של האימונים ב- JCC הבנו שהוא עובר מול הנר, מקבל חמישה וולט, שם היתה לו השהייה קצרה, ואז הוא היה מקבל את ה- 0 וולט (שרק אותו קראנו), וכך הרובוט חשב שהוא נמצא מול הנר, כלמעשה הוא כבר עבר על פניו. אני בטוח שהיו עוד כל מני בעיות, שאני לא זוכר עם הפיירו... זה חיישן לא נחמד במיוחד, אבל כמו שאמרתי, אם אתה נחמד אליו, ויש לך קצת (בעצם הרבה) מזל, אז אתה יכול מאוד להנות ממנו.

בנוגע לחיישן שאמרת, ראיתי את הסרט כבר לפני מספר שבועות ובאמת התרשמתי! עדיין הפיירו שלנו, שלא היה שונה מהאחרים בדגם שלו, היה חזק במיוחד ובסופו של דבר היינו מרוצים ממנו... לא כל אחד זוכה בכל - החיישו שלנו היה חזק אבל טיפש, ולנו זה הספיק...
דרך אגב, כמה החיישן המדובר עולה לעומת הפיירו המצוי? אם הוא עולה פחות מחמישה-שישה חיישני פיירו, אז כנראה שהוא שווה את הכסף...
יפתח
נ.ב: רמות חפר, אם צוות חומרה מציק לכם תשלחו אותו לשחק סקורץ' וכדור-עף חופים על המחשב בפינה הדרום-מערבית של הכיתה, רק תזכרו לנתק את ה- speaker לפני כן, כי זה פשוט סיוט לנסות להתקדם בתוכנה עם כל מני פרררררר וטררררר של טנקים קטנים ברקע...
בהצלחה
אורח

Re: התקדמות הקבוצות של רמת ה- HIGH SCHOOL

הודעהעל ידי Daniel-Orion » א' ספטמבר 21, 2003 6:50 pm

Useless כתב:באיזה שלב הקבוצות שלכם נמצאות מבחינת בניית הרובוט ותכנותו? כי הקבוצה שלנו כבר עשתה את כל הזירה וכיבתה נר, למרות שעדיין ללא רהיטים ושיפועים.

וואי אני שמח לראות שיש כאלו שמכבים את הנר, גם הרובוט שלנו די בשלבים מתקדמים, יש כבר כיבוי ב-4 חדרים אנחנו בודקים את הרובוט עם 6 רהיטים בחדר וזה עובד אבל 7 רהיטים זה קצת בעיה בגלל שמנועי הסילון האחוריים של הרובוט מתנגשים ברהיט שקרוב לכניסה בגלל שהרובוט נכנס לחדר בדיוק אחרי שהוא עלה על 5 רמפות ברציפות והוא לא מספיק לייצב את עצמו בעזרת מערך הג'יירוים בזמן הזה, יש גם בעיה בהתחלה בSTARTER של מנועי הסילון הוא מגיע רק ל-2.5 מאך בשניה הראשונה כאשר הצפי היה בסביבות ה-3.652 מאך (לפי החישובים שלנו) לכן הרובוט מצליח לכבות את הנר רק אחרי 0.003126 שניות בחדר הרביעי (לפני בונוסים) אנחנו עכשיו בודקים אמינות של הרובוט יצא לנו כישלון אחד מתוך 1372 ניסיונות וזה בגלל שנגמר הדלק במכל הדלק בגודל רבע ליטר שצריכת הדלק בו מעטה מאוד עקב שיטה שהמצאתי כדי לחסוך בדלק מנועי סילון.

מה אתכם?
Don't let school interfere with your education
סמל אישי של המשתמש
Daniel-Orion
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Useless » א' ספטמבר 21, 2003 9:08 pm

לכל הרציניים למיניהם:

אין לנו באמת רובוט שנוסע בזירה, יש לנו רובוט מסכן מכיתה יא שבקושי מצליח לעקוב על פס לבן אז אם חשבתם שאני רציני, לא נורא תתגברו.....

הרובוט הזה באמת מורכב מהרבה דבק חם :)
משתמש חדש
משתמש חדש

תפסיקו לבזבז את הזמן של כולנו על שטויות חסרות תכלית!,תתבגרו!

הודעהעל ידי אביעד » ב' ספטמבר 22, 2003 12:29 am

תתבגר!
זה שאנחנו לוקחים דברים ברצינות,זה רק מראה על הבגרות שלנו ועל הילדותיות שלך.
ורק שתדע שמטרת הפורום הזה הוא לעזור לאנשים שבונים רובוטים(או רוצים לבנות),ובגלל זה אנחנו לוקחים כל דבר ברצינות...
אם לכל מי שיפנה אלינו בפורום נגיד לו:"אתה סתם מדבר שטויות,אתה לא באמת בנית רובוט תפסיק לעבוד עלינו",אז זה יהיה רע מאוד,מפני שאז אנשים שהם כן רציניים(בניגוד אליך) לא יוכלו לקבל את התשובות לשאלות שלהם!!!
ופורום זה יהיה חסר תועלת!
מעבדות *Star-Lab*
אביעד
חבר פורום
חבר פורום

הודעהעל ידי DarkSide » ב' ספטמבר 22, 2003 8:44 pm

אני רוצה להבין משהו...
אנחנו רציניים פה? זה נורא תמוה בעיניי :)

שחר, אתה רציני? זה נשמע לי מוזר :)
קרה לכם פעם שהרובוט הרביץ לכם בגלל שהתוכנה שלכם דפוקה?
לא?
טוב, לא משנה...
סמל אישי של המשתמש
DarkSide
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי השחר העולה » ה' ספטמבר 25, 2003 9:31 pm

כן אני רציני. אין לי כוח לטמטום סתם, רק טמטום מחושב.
האמת המפתיעה היא שלו היינו מאפשרים לחתולים להתקדם לעמדות כוח בפוליטיקה העולמית הרי שתופעות כמו מלחמות וטרור גלובלי היו מצטמצמות לאלתר. לעומת זאת, העצרת הראשית של האו"ם היתה מסריחה.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

בחיי

הודעהעל ידי לא מישהו שאיכפת לו מכם. » ש' ספטמבר 27, 2003 4:27 pm

עכשיו תרגעו ותחשבו רגע-

מי היה יכול לסיים את הרובוט כבר עכשיו?
אילו אמצעים ננקטו כדי לבנות את הרובוט?

ואתם יודעים מה התשובה?

נכון מאוד לא!- בשבילכם זה מובן מאילו.

בחיי שנמאס לי לחזור על זה, אבל זה הכרחי!
לא מישהו שאיכפת לו מכם.

הודעהעל ידי השחר העולה » ש' ספטמבר 27, 2003 5:03 pm

אם עובדים כל הקיץ לפני זה אפשרי... ורוב הסיכויים שאני יודע יותר טוב כי ראיתי את זה קורה. אבל נכון שזה כיף שמישהו אחר אומר לך שהוא יודע יותר טוב?
בקיצור זה אפשרי וזה לא כזה אבסורדי. יותר טוב תתרכז בנסיון של המארגנים להוציא את הישראלים מהתחרות.
סמל אישי של המשתמש
השחר העולה
כותב הטור

סקס מוכר

הודעהעל ידי lee_kind » ה' אוקטובר 09, 2003 5:24 pm

אנחנו ביובל (י"ב) מרוכזים כעת בלשכב איש איש עם אמו של חברו ... אחרי זה נתחיל לעבוד על הרובוט...
ff-01=fe
איתר אשך ימין
lee_kind
חבר פורום
חבר פורום

הקודם

חזור אל רובונר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד